Skinheads v Čechách

25. listopadu 2006 v 22:33 | Barney |  skinhead
Skinheads v Čechách

První zmínky o aktivitě zdejší komunity Skins nacházíme ve složkách StB. Jsou datovány rokem 1985. Již krátce poté se o popularizaci začala starat dnes již "legendární" skupina Orlík nebo Hubert Macháně. Orlík stavěl své texty na husitské době a reprezentoval spolky jako Jednotu Kalicha. Situace se poněkud změnila po roce 1990, kdy byla zbořena hranice východního bloku. Tehdy se vyrojilo mnoho nových kapel, které už zpívali extrémně rasistické, fašistické a nacionálně socialistické texty. Nepříklad kapely Excalibur, Buldok, Nord atd. Skinheadství do naší republiky přicházelo spíše z Německa než z Anglie a tak není divu že zde bylo k vidění málo klasických Skinheads.V roce 1994 dochází k velmi výrazné změně. Do Plzně byl svolán meeting na Bílou horu. Zúčastnilo se ho přibližně 1000 domácích neofašistů, neonacistů a nacionalistů. Následujícího léta byla obdobná akce pořádána ve stejném regionu u Kozolup, ovšem s tím rozdílem že účastníky byly i holé lebky ze zahraničí. Toto datum je pro nás výrazným mezníkem. O Plzni se také od této doby hovoří jako o centru skin-dění u nás.Velkou zásluhu má na tom její poloha blízko německých hranic.
Po "Bílé hoře" se skupiny začínají organizovat. Výraznou roli sehrála (a dosud hraje) zahraniční "podpora". Zdejším vysokým "činitelům" bylo předáno know-how spolu s nemalými finančními obnosy. Součastně se shlukováním šlo ruku v ruce i rozdělení zdejšího osazenstva. Mezi prvními bylo seskupení Bedford (jméno bylo odvozeno od zakladatele amerického vzoru - Ku-Klux-Klanu). Nyní se ale přejmenovalo na Vlasteneckou ligu, kterážto zajisté nemá s nacismem a fašismem nic společného, vyměnila ho totiž za nacionalismus. Přiklání se k vlastenectví, husitství apod. Jako symbol používají českou vlajku, někdy také kalich. Za cíle si kladou očištění českého národa od veškeré "verbeže" a od zhoubných nacistických ideologií. Další odnože jako Fašos, Naziskins či Bohemia Hammer Skins se již neobtěžují svou identitu skrývat pod přijatelnou slupkou. Bohemia Hammer Skins jsou navíc napojeny na mezinárodní organizaci Blood and Honour sdružující neonacistická hnutí celé Evropy a díky tomu jsou také otevřeny podpůrné kohouty, kterými přitékají tolik potřebné finance pro propagaci a zajištění struktury v chodu.
Dát o sobě vědět je snad jedním z nejdůležitějších úkolů. K tomuto účelu slouží právě různá setkání, většinou u příležitosti koncertů neonacistických a ultranacionalistických hudebních skupin. Další formou můžou být také různé ziny. Tvrdé jádro hnutí dnes čítá více jak 600 osob, počet aktivních sympatizantů se odhaduje na 3500 osob. Tito sympatizanté se většinou rekrutují z řád žáků základních škol, učilišť, méně pak ze středních škol a ojediněle ze škol vysokých - ti ale sedí na vrcholu pyramidy a nejsou to již jen adolescentní puberťáci skrývající své komplexy v partě. Zajímavostí může být, že skiny souhlasí téměř pětina českého národa. Jejich podporu si získali hlásáním antisemitismu, bojem proti drogám, fyzickými útoky na Romy, cizince a na příslušníky anarchistického hnutí. Pravicový kult skinheads zaznamenává v poslední době rozmach a vysoký přírůstek sympatizantů od 10-18 let (tzv. Kinderskins) a od 18 let výš. Pro "pravičáky" je největší hřích míšení ras (bílé rasy s jinou) a "nejdrsnější" z nich pak hovoří o vyvolání tzv. Rascist Holly War (rasové svaté válce, známá také ve zkratce jako RAHOWA) která rozhodne o přežití bílé rasy. Otevřené nepřátelství vůči lidem s jinou barvou pleti bývá hlavně zapříčiněno z nenávisti k přistěhovalcům, kteří údajně lidem berou práci.......
V Čechách jsou ale i skinheads, kteří se hlasí k tradičním skinheads. Jsou jimi zejména Oi! skins pohybující kolem kapel jakými jsou např. Operace Artaban, Pilsen Oiquell, FistbOi!s či Jedna krev. Jsou tvrdě proti fašismu, zastávají myšlenku Punk & Skins Unity, jsou vlastenecky založení a apolitičtí. Mezi českou mláděží se vyskytuje i mnoho symaptizantů, kteří sdílí názory apolitických skins, i když se v hnutí přímo neangažují. Dále pak zde můžete vidět Sharps a menší míře i Redskins.

Hudba

Teds měli rock'n roll - nazývaný některými americkými duchovními ďáblovou hudbou. Mods měli soul a beatovou hudbu. Pro začínající Skinheads bylo nutné získat svou hudební identitu. Učinili to přijetím jamajské hudby, kterou černí z jihovýchodního Londýna přivezli ze své domoviny. Tato hudba byla populární mezi Rude boys. Na Jamajce vznikl nový hudební styl odlišný od jazzového rytmu a bluesové hudby Severní Ameriky. Tato hudba má neustále se opakující jednoduchý tep. Byla známá jako SKA a při jejím vzniku stál dnes už bohužel zesnulý Lauren Aitken. Společně s reggae se tato hudba hrála většinou reprodukovaně, málokdy živě. Bílá mládež se připojila k černým, kteří byli fandy této hudby. Reggae byla hudbou chudáka a její náměty byly získány v ghettech. Živý, nervózní rytmus v reggae byl skiny rychle přijat, čemuž velkou mírou dopomohl známý Judge Dread, který jako první běloch v Anglii začal hrát černou muziku. Někde mezi dvěma frakcemi se objevily skupiny Madness, The Specials a The Selecter na deskách společnosti 2-Tone Music. Madness byla dobrá taneční skupina, která hrála staré ska a rocksteady. "Fuck art - let's dance" - to bylo nejen jejich heslo, ale možná nejlepší způsob, jak popsat pocity většiny těchto nových skupin. Byl to revival hudby ska. Obzvlášť Madness měli zpočátku velikou návštěvnost skins, ale hudební kritika nedokázala ze svých názorů vyloučit politiku. Vyzdvihla skutečnost,že někteří skins na představeních byli členové ultra pravicového Britského hnutí a označilo Madness za fašisty. Jedinou cestou, jak to napravit bylo vyloučit jejich fanoušky z řad skinheads, což učinili. Odlišnou hudbou z počátku návratu, více punkově orientovanou, představoval Jimmy Pursey a Sham 69. Jeho výkřiky "Skinheads jsou zpátky" mu zajistily publikum z řad skins. Po vážných potížích na vystoupeních Sham 69 také odmítli své následovatele.
Vyřazení skins věnovali svou přízeň jiným skupinám: Screwdriver (někdo tvrdí že jo někdo, že ne), Cockney Rejects, Angelic Upstarts, Cock Sparrer, Bad Manners. Tyto skupiny buď hrály, i když se publikum pralo, nebo jako v případě zpěváka Bad Manners vyrazili mezi rvoucí se publikum a rozdělili dav sami.
O této tvrdé, rychlé a nemelodické punkové hudbě se říkalo, že je hudbou skins. Říkali jí "Oi!" hudba. Vzniklo hodně kapel jako Blitz, Angelic Upstarts, Infa Riot, Sham 69, The 4 Skins, The Business.

Fotbal


Skini se vášnivě zajímají o kopanou. Zvyšující se komercionalizace této hry zatemnila její původ jako hry pracující třídy a pomohla vytvořit situaci, kdy se násilí stalo v kopané obecným. Kluby zažívaly toto násilí od počátku 60. let. Zlepšené finanční poměry pracující mládeže v 60. letech umožnili vytvoření velkých skupin pohyblivých fanoušků. Na chování fanoušků reagovaly fotbalové kluby zvýšeným dohledem nad nimi a jejich soustřeďování do oddělených částí hlediště. Byly postaveny speciální ohrady s ostnatými dráty. Fotbal byl hlavní událostí týdne. Nabízel všechno vzrušení, možnost ukázat fanatickou loyalitu "tvému klubu", dokázat svoji tvrdost. Střety s policií a fanoušky protivníka, účast při rituálním zpěvu, skandování na zeleném trávníku společně s možností opití se a bláznit, poskytly jistý pocit moci a vzrušení, které normálně pracující mládež nemá.
Poněvadž fotbal byl chápán jako bitva, bylo přirozené použití zbraní. I když někteří skini tvrdili, že jsou tak tvrdí, že žádné zbraně nepotřebují a neexistovalo žádné standardní vybavení zbraněmi (např. břitvy u teddies či řetězy od kol u "grebes"), používaly na fotbale a při jiných příležitostech různé zbraně. Zpočátku to byly okované špice pracovních bot, které dokázaly spolehlivě vyřadit protivníka. Policie to brzy zakázala (jako útočnou zbraň), hlavně v případech, kdy na špičkách bot byly kovové hroty. Tak zvaná Millwallská cihla byl novinový papír, který se tak dlouho skládal a stlačoval, že vytvořil obušek. Kovový hřeben se zašpičatělou rukojetí je další příklad, jak vyrobit zbraň, která hned nevzbudí podezření policie. Kovem ozdobené řemínky od hodinek, naostřené mince, hvězdy Kung-Fu se spilovanými hranami také patřili do této kategorie. V roce 1969 byla epidemie vrhání šipek, cepy na rýži, které se nesměly brát na fotbal. Sloužili při pouličních rvačkách spolěčně s žiletkami sevřenými mezi prsty nebo vsazenými do podrážky bot. Pro uschování zbraní byly do obleků všívány tajné kapsy.

Crew

Skins hlavně chránili své vlastní teritorium. Každý skin gang - nazývaný posádka (crew) měl svoje vlastní území, které bránil proti jiným skins a ostatním gangům. Bitky mezi skins vznikaly většinou porušením teritoria posádky. Některé posádky, například z velkých paneláků měly až 200 členů.
Způsob dopravy na rozdíl od mods nebo rockerů nebyl podstatnou částí kultu. Existovali sice skins na skútrech nebo jezdili v autech (Ford Cortina nebo Transit), ale příjemný způsob dopravy byla veřejná doprava. Posádka byla původně mužská skupina jako každý jiný městský gang, ale postupně se na scéně objevily i dívky. Protože dívky směly být prohledávány pouze policistkami a těch bylo méně, než policistů, staly se užitečnými přenašečkami zbraní.Oblečení dívek bylo stejné jako u mužů. Nelze tedy rozlišit dívky od chlapců. Většina dívek nosila tříčtvrteční bundy přes minisukně a síťované punčochy. Střih vlasů byl číslo 2 nebo 3 s třepením dokola. Některé měly dlouhé rovné vlasy. Kombinace síťových punčocháčů, krátkých sukní a krátkých vlasů vytvářela dojem, který byl pro pozorovalete ohromující.
Brotherhood
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

co si myslite o fizlach jsou to svine,kurvy,hovada?

jo
ne

Komentáře

Zobrazit vše (1481)
Zobrazit starší komentáře

1401 Punker Punker | 24. prosince 2008 v 12:49 | Reagovat

Fuck ANTIFA,Fuck CIKAN,Fuck NACEK.Punkeři nenechte si kecat do života od antifi ,postavte se jim na odpor tak samo jak cikánum a náckum .Ta špinava antifa se zastavá cikánu atd.V našem městě jsou punkeři proti antifě,proti cikánum,proti náckum.Budte taky!!!!!!!!!!!!!

1402 White-BOY!!! White-BOY!!! | 27. prosince 2008 v 23:47 | Reagovat

Skinheadi...Punkáči...Náckové...ANTIFA...všichni by se měly spojit...a hlavně Česká vládá se nebáát...a vyhostit od tuď všechny "cigány" protože nic nedělaj...jen umí krást,mlátit lidi bezdůvodně atd. SMRT na ně!!

1403 Kalich AlOi!S allias Luboš skin Kalich AlOi!S allias Luboš skin | 4. ledna 2009 v 17:01 | Reagovat

punker:přesně tak..PROTI VŠEM!!!

1404 Larrz Larrz | E-mail | Web | 14. ledna 2009 v 12:51 | Reagovat

SOUHLAS!!!!

A.C.A.B

ALL COPS ARE BASTARDS!

MRKNĚTE NA MOJE WEBKY!

http://larrz44.sblog.cz/

1405 CYBERDEMON CYBERDEMON | E-mail | 19. ledna 2009 v 13:02 | Reagovat

good...ale oprav si jednu chybu...Artabani nejsou antifasisti, ale patri prave k tem apolitickejm;)

oi a mezi tema vasema "necistejma" mam par dobrejch kamosu, takze s tema svejma fasounskejma kecama dete do prdele...jako by nestacilo ze ste nam ukradli jmeno a styl a prevratili nas nazor...

Punks and Sharps United!!!

a pro honzu:libi se mi tvuj nazor...cos to psal vo ty hospode?:D

1406 RoPuCHa(Rock Punk CHaos) RoPuCHa(Rock Punk CHaos) | 27. ledna 2009 v 18:26 | Reagovat

punker na co si tu hraješ ty zmrde

1407 !GNWP! !GNWP! | 30. ledna 2009 v 19:29 | Reagovat

Nechápu lidi co píšou do rubriky skinheads,,white power,88´´a podobný píčoviny který s pojmem skins nemají absolutně nic společnýho.Většina nácků se schovává za to že to jsou skins protože se na veřejnosti asi stydí nebo bojí říct že uznávají takovýho kokota jako byl hitler,ale proč??proč se za to stydí?proč musí kvůli svojí zbabělosti špinit a kazit pojem skinheads?Pravej skinhead je SHARP,Skinhead proti rasovým předsudkům a každej kdo je rasista a říká si skinhead je jenom další posranej nácek kterej ani neví co uznává když si říká skinhead.Navíc rasismus českých vyhajlovanejch čůráků je spíš takovej poloviční páč jsou vysazený spíš jenom na cigány,zatim sem nikdy neviděl na veřejnosti nácka jak se rve třeba s vietnamcem,s ruákem a s dalšíma národnostníma menšinama co u nás žijou.jo a jinak vkaz pro White-BOY!!!,:Ty by ses měl asi vzpamatovat,nácky dávat dohromady s anarchistama,AFA a skinheads to sem teda ještě nikde neviděl.Mějte se hezky lidi GNWP

1408 !GNWP! !GNWP! | 31. ledna 2009 v 16:09 | Reagovat

Nevim co je to za kreténa ale četl sem si tady jeden příspěvek od nějakýho fašouna co psal:,,Já jsem pacifista,dávám přednost zbraním´´ měl by sis nejdřív pořádně zjistit co to slovo znamená protože tohle je fakt vrchol debility

1409 !GNWP! !GNWP! | 31. ledna 2009 v 16:15 | Reagovat

většina nácků co tady popisujou svojí,,ideologii´´ tak to nepíšou svejma slovama ale hledají si to na netu odkud si to zkopírujou a dají to sem,to je fakt ubohost..když něco uznávam tak to sem píšu svejma slovama a mýma očima..

1410 Nikol Nikol | 18. února 2009 v 17:28 | Reagovat

Skinhead!!! navěky

1411 KKK KKK | 25. února 2009 v 21:55 | Reagovat

for>!GNWP!
-nechapu jak muzes napsat ze rasisti jsou fasouni?
-kazdej rasista neuznava hitlera a rasista,fasista,nacista jsou odlisne seskupeni
-sam nevis nic tak se neser do nas na netu je kazdy ....borec
-ten co psal o oi skinheads ze jim nacci kradou styl ....no pise to tu vice antifackejch ....netovejch borcu ale nacci uz tu pobihaly v bombrech a s holima hlavama davno pred tim nez vznikli naky oi skini
-volove v kazdym skinheadskym rodokmenu to mate rozepsany tak porad neopakujte tu afackou lez!!!!
SKINHEADS WHITE POWER!!!!!!!!!!!!!!
KILL AFA!!!!!KILL RED!!!!!

1412 !GNWP! !GNWP! | 3. března 2009 v 16:07 | Reagovat

KKK-no koukam že ty seš ten správnej příklad toho borce na netu...nácek jako ty mi tady napíše že rasisti a nacisti nejsou stejný..v tom případě proč máš přezdívku KKK??víš co to vůbec znamená?KKK byli přece jenom rasisti tak proč nacionalista jako ty uctívá rasistickou organizaci z druhýho konce svěa??nechápu vás,plno nácků si kupuje u vietnamců hadry a potom proti nim pořádá pochody a nejen proti vietnamcům ale proti všem menšinám v český zemi..jaký by ti bylo kdyby si jel v budoucnu až budeš mít rodinu do ciziny a někdo by vás tam vyháněl,nadával vám,házel po vás všechno co mu do ruky přišlo??moc nacionalisticky by ses asi necejtil kdyby ti dejme tomu v německu nějakej nácek zabil bráchu nebo někoho příbuznýho jen proto že si tam jel přividělat a že to není němec tak tam prostě nepatří..moc příjemný by ti to nebylo asi co??

1413 bulldogPTR bulldogPTR | Web | 10. března 2009 v 17:44 | Reagovat

GNWP: seš hustej .. nechci se zastavat nacků,stim že by jeho ,kdyby jeho atd. :D:D ale je ho brácha v Německu nebude nikdy žít a myslím ,že by se nic nestalo kdyby tam nakou dobu pracoval..možna tak nake rvačky kuvli fotbalu :D,ale ty maš dost bujnou fantazii  a ještě mluvíš k jeho rodině ,třeba ani bráchu nemá :D

1414 MARTUV369 MARTUV369 | 13. března 2009 v 2:31 | Reagovat

vy ste asi necetli ten clanek co?..STAY SKINS... STAY SHARP....

1415 007 007 | 16. března 2009 v 11:32 | Reagovat

se sharpakama di do pici ty uraku

1416 !GNWP! !GNWP! | 18. března 2009 v 18:27 | Reagovat

bulldogPTR:ja jsem sem psal jenom příklad,ne o konkrétní osobě..a když chceš někomu něco vysvětlit a udáváš k tomu příklad tak slovo KDYBY se používá docela často..a nemluvim přímo k rodině,slovem rodina sem myslel jeho nejbližší..chtěl sem říct jenom svůj názor a člověk kterej na můj komentář reaguje stylem útočícím na mojí gramatiku tak větší ubohost snad jako odpověď napsat nemůže..o těch přistěhovalcích by sme tady mohli mluvit do nekonečna..je to prostě tvrzení proti tvrzení

1417 Peří Peří | E-mail | 19. března 2009 v 18:09 | Reagovat

Nevim.Já už se nikam neřadim.Jezdim si na kapelky, za lidma a sere mě, když jedu na oi! koncert se škrtlim hákem na hrudi, nějakej debil se naleje a chce mi rozbýt hubu.Je mi jedno kolik mu je, ale nemá tam co dělat.A na afu už taky seru.Jedu sice na její akci, protože sám nic nezmůžu ale co.Tomuhle tématu se vyhnu.Každej je svůj, tak proč se někam řadit.Mám svůj styl, svojí hudbu, svoje pivo.Co víc mi schází?Až na ty kamarády, kterejch je fakt po málu, protože tady ve městě to stojí za hovno.Hold, bydlim v blbym městě.A náckové?Vylezou znor, zmlátěj pár lidí a potom aby je člověk naháněl v jejich knajpách nebo na chatách, kde si dělaj ty svoje zasraný nazi-párty.Co bych ktomu dodal.Oi!Punk, Skins & H.C.To je moje.

1418 fill fill | 21. března 2009 v 12:53 | Reagovat

to co se píše o skins že jsou to rasisti je pěkná sračka,bez jamajských rude boys by kultura skinheds vubec nevznikla,pravej skinhead je SHARP!

1419 Peří Peří | E-mail | 21. března 2009 v 14:07 | Reagovat

Viva La Resistance?

1420 Peří Peří | E-mail | 21. března 2009 v 14:08 | Reagovat

!

1421 fill fill | 21. března 2009 v 15:47 | Reagovat

nesnášim nácky,sem antifašista,antikomunista..nerozlišuju lidi podle pleti nebo náboženství..pro mě je každej člověk stejnej,teda kromě neonácků,ty patří na uplně jinou planetu která se nazývá onen svět.každej kdo uctívá kulturu nacismu by si měl zkusit na vlastní kůži co dělali esesáci vězňům v koncentráku atd..hitler byl jenom zakomplexovanej nevyhoněnej čůrák stejně jako všecky neonazi...NO PASARAN,ALERTA ALERTA ANTIFASCISTA,ANTIFA PROTI NÁCKŮM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1422 fill fill | 21. března 2009 v 16:44 | Reagovat

161

1423 007 007 | 21. března 2009 v 20:41 | Reagovat

afa?
D-

1424 Honza Honza | 3. dubna 2009 v 19:52 | Reagovat

fiill: Máš pravdu v tom že Hitler zneužil mnohé dobré myšlenky.Faktem fšak je že Bílá Rasa je opravdu nadřaźená a jako Češi by jsme si svou Vlast měli chránit.

Jasně taky zavrhuju nacismus ale nezavrhuju rasismus,fašismus a tyhle věci.Seš přece taky Čech? Tak si toho važ jak spíval Daniel Landa.

Copak se dají rasy ,kultury a náboženství spojit do hromady? To nefunguje.Sem patří křestanství do arabie Islám.Negři patří do afriky a ná do Prahy,homosexuálové patří do blázince a né do talavize. Rozumíte tomu lidi?

1425 A.S.F.N A.S.F.N | 9. dubna 2009 v 13:45 | Reagovat

Jo a ty patříš do plynový komory ty buzno!Všichni tihle zmrdi,ať si říkaj skinheadi,hooligans,SHARP,náckové,fašisti a kdoví jak ještě, mají společnou jednu věc a to sklony k násilnostem a o nic jinýho tady vlastně ani nejde než se na někom vybít.Chuligáni se perou za "svůj" tým a náckové zas za bílou rasu,no co dodat,někomu to časem dojde někomu hold ne,ale hrát si ve 30 na vojáčky no to snad ne.Upřímě lituju všech těch chudáčků kterejm to ještě nedošlo že tyhle pubertální výstřelky jsou jenom ale opravdu jenom hodný pouze puberťáků a když si někdo neumí najít činost na který by vybil přebytečnou energii a nikoho přitom nemusel mlátit tak by se měl jít nechat vyšetřit tu svojí vyholenou palici jestli mu náhodou do ní někudy nefoukká

1426 Honza Honza | 12. dubna 2009 v 8:11 | Reagovat

Asfn:Mýlíš se všichni ultrapravičáci nejsou násilný.Je to umelý obraz třeba kampane neonácek a další.Je mnoho slušných a spořádaných fašistů.Jsou i lidi ideový co maj věk čtou atd
Jestli jsi se narodil jako Čech tak by si měl na svůj původ být hrdý a mel by si nakupovat od Čecha a né od větnamce.Krev neni voda.
Pamatujte si na prvním místě Čech pak bílej a až na třetím lidská bytost.
Važme si svého Češství protože to má budoucnost.

1427 Moravák Moravák | 12. dubna 2009 v 13:40 | Reagovat

Obnovme moravskou samosprávu

1428 afa afa | 25. dubna 2009 v 15:59 | Reagovat

bych se vsadil kdyby vsechny nacky dali do plynu tak ani jeden uz by nezvedl pracku vyte jak tam museli trpet ty lidi vy debílkové a vy to jeste uznavate víte otom hovno nestaci si otom jenom neco precist a pak to propagovat jednou nato pridete sami...ANTIFA PROTI NACIZMU,RASIZMU,FASIZMU!!!!!!!!

1429 Martina Martina | 5. května 2009 v 23:23 | Reagovat

[13]: Skini jsou vygumovaný hlavy,jsem češka a rasismus je to nejhorší co existuje..Přála bych všem skinum,aby zčernali,pak uvidí!!!!

1430 Honza Honza | 6. května 2009 v 15:05 | Reagovat

Afa:Niko tady nepsal že opavuje náké nacistické genocidy.Nacismus dobře proti tomu jsem taky ale fašismus a rasismus nech napokoji protože ten v ničem škodlivý není.
Kdyt není ostuda být nacionalstou.Záleží na tom zda si černej nebo bílej.Kdyby naši předci tohle po staletí nerozlišovali tak by jsme nebyly Český Národ ale náká směska.Važme si rasismu.Já si Rasismu vážím protže vím že rasismus jako takovej má budoucnost a dokonce nemusí být ani agresivní.

1431 metal 88 metal 88 | 9. května 2009 v 18:43 | Reagovat

Zdravim NS bratry,schánim originální kazety,vinyly ns black metalovejch a nazi punkovejch kapel!!!!!!!pište na:       simbiose(zavináč)seznam.cz

1432 Dave Dave | 12. června 2009 v 21:19 | Reagovat

jo ale třeba ja su taky skin ale nenávidím nácky říkej že nenávidíš nácky a ne skinhedy kteří proti nim bojují

1433 tibor tibor | 18. června 2009 v 22:19 | Reagovat

[73]: ty zasrana okurko vyliz romakum analni otvory a vem si na pomoc i vandase a jeho bandu nepracujicich prizivniku ktery mi zivime nasemi danemi mas rad svoji zem tak se chovej slusne nebo mazej odcat v ceske republice je demokracie a kazdy obcan c.r. ma stejny pravo jako ty tak se tu neohanej tema silnyma slovama nebo narazis smrade jestli te rodice nenaucily slusnemu chovani ..tak te to naucim ja ty zmetku

1434 iveta iveta | E-mail | 20. června 2009 v 18:33 | Reagovat

skini nemusi byt jen holohlavy,ty taky mas rad nejakou muziku,a nikdo ti ji nebere vis,byt skin neni jednoducha vec..a to ty mozna vis,je to riziko!tak popremyslej co jsi sem ubec napsal..ja treba posloucham taky skinheadsky pisnicky,a snazim se byt nima,proste hola hlava neni vsechno vis...snad chapes

1435 Jozef Gabčík Jozef Gabčík | 26. června 2009 v 20:49 | Reagovat

Mrtvej nácek, dobrej nácek a živej nácek, hovno nácek. A to samý Slávisti.

1436 SS zrzek SS zrzek | 2. července 2009 v 15:15 | Reagovat

antifacki krysy sou zde a nevedej co plácaj http://diskuze.libimseti.cz/antifa-dead-white-power-winner-705839?uid=95ca1f220b1545e79555e1a9423a10e9 s antifou tu sou jen naplavenina

1437 Jessika Jessika | 27. července 2009 v 16:09 | Reagovat

Ahoj, jmenuji se  Jessika a je mi 15 let. Nemám oči ani uši, ani pusu, ani nos, ani ruce, ani nohy. Jsem neplodná. Narodila jsem se tak. Ale přesto mám ráda sex. Dnes v noci tě navštívím u tebe v posteli a když se se mnou pomiluješ, splním ti tři přání.  

1438 bimboo bimboo | 28. července 2009 v 20:01 | Reagovat

vy kokoti skinhead vznikl z punku jako vetev rodu kdo tomu nerozumi je kokot jeto proti rasismu a fasismu landa je nejvetsi vimaz kterej byl na jazykovim kurzu v naglii videl  pravy skinheads a prevzal si to v ty jeho palici na picu a privez to sem a tedka nam nackove delaj ostudu pravejm skinheads

1439 derek 88 derek 88 | 21. srpna 2009 v 8:02 | Reagovat

ty pravej skinheade proti fasismu a rasismu jsou jen punkeri a ty smazky delaji ostudu nasi zemi

1440 Jan Jan | 22. srpna 2009 v 13:07 | Reagovat

SKINHEAD NENÍ ŽÁDNÝ RASISTA ..!!! UŽ TO POCHOPTE A NÁCKOVÉ SI PRDELE VYLIŽTE ..!!!

1441 Jan Jan | 22. srpna 2009 v 13:13 | Reagovat

Vy hovada píšete tu jak máte rádi svojí zem a přitom propagujete nacismus tak já vás teda nechápu co vy ste za debili...

1442 Jack Jack | 15. září 2009 v 21:03 | Reagovat

AhOi! Lidi ste tu nekdo z Náchoda nebo poblíž Náchoda dejte my vědět sem a ja se ozvu budu pořádat jednu soukromou akci tak chci si svý lidi pozvat tak my dejte na vas nakej kantakt. Zatím Oi!

1443 collin 88 collin 88 | 2. října 2009 v 12:41 | Reagovat

HAIL BURZUM Vikernes je na svobode to zas bude balack metalu karvafix.Jo a punk is DEAD

1444 anti-antifa anti-antifa | 2. října 2009 v 13:09 | Reagovat

Boha jeho co tu řešíte radši běžte rozbít huby těm zasraným černým zmrdum NEO-NAZI jupijou

1445 Buldozerxxl666 Buldozerxxl666 | 2. října 2009 v 13:21 | Reagovat

Znate někdo něaký nazi weby sem uz lozit nechci dík

1446 BLASPHKYR BLASPHKYR | 8. října 2009 v 11:23 | Reagovat

SKINHEAD FOREVER NEO-NAZI

1447 derek vyniard 88 derek vyniard 88 | 10. října 2009 v 15:45 | Reagovat

hail nazi death to punk

1448 derek vyniard 88 derek vyniard 88 | 10. října 2009 v 15:49 | Reagovat

jane svoji zem miluju ale nacismus a fasismus jsou jine veci fasismus nema s hitlerem nic spolecnyho ty buzno

1449 aske 88 aske 88 | 14. října 2009 v 19:35 | Reagovat

tady je to zabity

1450 derek vyniard 88 derek vyniard 88 | 19. listopadu 2009 v 12:27 | Reagovat

dosli vam slova curacci

1451 aske 88 aske 88 | 20. listopadu 2009 v 13:14 | Reagovat

tak co kuafix prace nazi skins žijou ale tady chcip prasivej cigoskej pes do pici

1452 tilli tilli | E-mail | 1. prosince 2009 v 18:03 | Reagovat

skinhead my newadi sou nejlepsi

1453 borec borec | 3. prosince 2009 v 17:45 | Reagovat

[33]: ty seš ale peknej kretén

1454 derek vyniard 88 derek vyniard 88 | 4. prosince 2009 v 11:14 | Reagovat

ty jses hodne chytrej co spis blbec nez borec jinak mohl bys mi rict coproti nam mas

1455 aske 88 aske 88 | 4. prosince 2009 v 20:31 | Reagovat

hej borec ty ses asi velkej borec co? ja ti ale neco reknu buziku ty ses jen blbej spermohlt

1456 devay devay | 28. prosince 2009 v 19:34 | Reagovat

piče anarchisticky

1457 devay devay | 28. prosince 2009 v 19:34 | Reagovat

piče anarchisticky

1458 aske 88 aske 88 | 15. ledna 2010 v 12:51 | Reagovat

devay ma pravdu ANTI-ANTIFA vykopeme antifu z ulic aj z negrama a židákama

1459 derek vyniard 88 derek vyniard 88 | 16. ledna 2010 v 9:45 | Reagovat

kurva a moc rad

1460 negři fuj negři fuj | 24. ledna 2010 v 21:46 | Reagovat

[1453]: kecaš a hovno vyš to mě nejvys sere že na mě nadavaj a vubec nevy co sem nebo tak

1461 aske88pro negři fuj aske88pro negři fuj | 26. ledna 2010 v 9:56 | Reagovat

rad bych se zeptal komu to bylo napsany

1462 SKIN SKIN | 26. ledna 2010 v 16:10 | Reagovat

punkaci jsou kamosi.ale kurva oi

1463 aske 88 aske 88 | 27. ledna 2010 v 11:56 | Reagovat

punkaci sou akorat tak čuraci a ne kamosi demente

1464 AFA AFA | 8. února 2010 v 14:26 | Reagovat

[1016]: Jedna blbost vedle druhy
Se tady hadate jak zmrdi a pritom ste vsichni tak blby.
Hlásíte do Cikánů a přitom i když se tomu většina lidí diví sou bílá rasa...
A to že je člověk jiný barvy vubec ničemu nevadí
Plno zasranejch nácků se válí doma a nic nedělá nebo sou ve vězení za to že maj uplně vymyto v palicích!

1465 aske88 aske88 | 5. března 2010 v 12:53 | Reagovat

myslím že jedna blbost díky tobě přibyla

1466 aske88 aske88 | 5. března 2010 v 12:55 | Reagovat

kristaboha marioskarem

1467 WP WP | 23. dubna 2010 v 22:58 | Reagovat

tady je to samej blb

1468 DEREK VYNIARD 88 DEREK VYNIARD 88 | 28. května 2010 v 8:28 | Reagovat

koho mas na mysli

1469 vandal vandal | E-mail | 11. června 2010 v 20:34 | Reagovat

nevim tezko rict uznavam skinheads i za skinheada se povazuju ale jen co mam vlasy na 3mm hned sem pro lidi nacek. jednou me zastavili i cikani ptali se me jestli sem nacek rek sem ze ne. rek sem ze sem skinhead. rekl bych ze tohle je rasismus a diskriminace nas bilich a ne tech barevnych.

1470 DEREK VYNIARD 88 DEREK VYNIARD 88 | 21. června 2010 v 8:27 | Reagovat

to je pravda ale skoda ze nejsi nacek

1471 Derek Vyniard 88 Derek Vyniard 88 | 17. července 2010 v 13:06 | Reagovat

já beru nacistickou ideologii neuznávám nemecko ani Hitlera Germány mám úplne u prdele mám jen nacistické názory

1472 AFA 77 AFA 77 | 3. srpna 2010 v 15:32 | Reagovat

nazi punks sou sracky :D
a vy nic jinyho nejste

1473 Derek Vyniard 88 Derek Vyniard 88 | 5. září 2010 v 18:26 | Reagovat

ty jeden kokote jediný sráč si ty

1474 88Skiny88 88Skiny88 | E-mail | 20. října 2010 v 16:41 | Reagovat

Do pi.. mi niesme fasisti ani nacisti sme narodniari neznasam ked mi niekto povie fasista alebo nacista hned ma hubu rozbitu , a vy pojebany AFACI ne tejto zemy ste uplne zbytocny coho dosiahnete ?? hmm ?? pytam sa vas coho dosiahnete ? akurat tak  Anarchyu , treba zabit kazdeho AFAKA ktoreho stretnete oni sa nam len pletu pod nohy tak treba to vyzabijat, ja uz som asi 30 AFAKOV ujebal a nerobi mi problem ujebat dalsich , PS: KURVY JEDNY AFACKE !!!!

1475 AnTiFa003 AnTiFa003 | 19. března 2011 v 10:54 | Reagovat

[1407]:Souhlasíím stěma Co maj Něco Proti Náckůům Abych Popsal Svou Praudu ,,Tak Náácky a Skinheadi Zrovna Nesnáášííma a radši Bych se Dal k Pankůům Ne Hipíís A nebo neonacistůům ano ,, Ty co si Mislej že Kdyš Zdvihnou Levou Nebo Pravou Ruku nad Hlavu a Budou řvát ty svíí Podělanýý Nadávky Na Cigáány a Na ty Ostatníí ,, Tak to sou Podělanýý Chcíípaci ,,Neuměj Nic SMRT na FAŠOUNY Punks Is NOt DEAD

1476 VšE Proti Nááckůům Fůůj 003 VšE Proti Nááckůům Fůůj 003 | 19. března 2011 v 11:01 | Reagovat

[1

[1460]: Jáá ti dáám negři FůůJ,, Spííš Ty seeš FůůJ Běš se Schovat a nepiš tady ty svoje slogany jak 5 ti letej smrad Smrade !!!!! Scice Cigáán nejsem ale S některejma V Poho vicháázíím

1477 AnTifA FůůůJ AnTifA FůůůJ | 19. března 2011 v 11:04 | Reagovat

[1440]: Jóóó!!! Náckové Si Prdele Viližte !!!

1478 D D | 31. května 2011 v 12:28 | Reagovat

tady je tu slušná přehlídka exotů,na který seděj snad všechny sociologický a psychologcký profily :D

1479 D D | 31. května 2011 v 12:32 | Reagovat

a u stousty z vás podle písemnýho projevu to hádám na maximální dosažený vzdělání někde mezi ukončenou 7. třídou a 2.ročníkem na zedníkovi...se pak nedivim,že z některejch tady lezou výkaly na entou

1480 Antifa funs Plc Antifa funs Plc | E-mail | 22. února 2012 v 14:57 | Reagovat

[1402]: a vy dela te co mlatite lidi fetujete a kredete nasrat Fasounum

1481 Walhs Walhs | 2. dubna 2012 v 11:12 | Reagovat

Tento e-meil patří jednomu sráči adidasbareback@yahoo.pl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.